Adminisztratív ügyintéző állás dabasi autószalonba

Politreff Kft.
Pest megye
Bruttó 400 000 Ft / Hónap
2023. 12. 14.

Egy kedves, vidám alaptermészetű, proaktív, ügyfelekkel is bánni tudó kollégát keresünk, aki képes rövid idő alatt elsajátítani a munkájához szükséges ismereteket.

Csapatban együttműködő, ugyanakkor szeret és tud önállóan dolgozni.

Olyan jelentkezőt várunk, aki hosszabb távon szeretne elköteleződni.

Feladatok

  • adatrögzítés, szerviz munkalapok megnyitása (napi)
  • beérkezett alkatrészek készletre vétele (napi)
  • beérkező számlák rögzítése (heti)
  • egyéb adminisztratív feladatok az Infomátrix ügyviteli rendszer használatával
  • ügyintézés hivatalban, postán

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek
  • MS office programok gyakorlott használata: Excel, Word, Outlook
  • B. kat. jogosítvány, vezetési hajlandóság

Előnyök

  • pénzügyi számviteli ismeretek
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a Dabason található a Hyundai autószalon, vizsgaállomás és szervizben.
  • Egy műszakos munkarend, 8-17 óráig tartó munkaidő, hétfőtől-péntekig.
  • Fix havibér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!