Kerékpár szaküzlet értékesítő, bolti eladó munkatársat keres

Cégünk több mint tíz kerékpár márkának hivatalos képviseletét látja el Dabason.

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik szívesen megismerkednének a kiskereskedelem ezen területével. Műszaki beállítottság, száítógép ismeret, a kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet.

A jelentkezőket korra, nemre való tekintet nélkül várjuk.

Feladatok

  • Kerékpár értékesítés
  • Kerékpár alkatrészek, valamint felszereléseinek értékesítése.

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány, de a rátermettség, pozitív, szorgalmas hozzáállás is megfelelhet.

Előnyök

  • Tapasztalat
  • Számítógépes marketing ismeret
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bérezés a közös megegyezés alapján. Korrekt munkatársi kapcsolatok.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!