Tartálymosó kollégát keresünk alsónémedi telephelyre

Hosszútávra keressük megbecsült kollégánkat!

Alsónémedi Észak – ipari területén a Penny Market és a GLS közvetlen szomszédságában stabilan működő kamion – tartálymosó üzemünkbe keresünk kollégát, betanított fizikai munkavégzésre.

Az ATC Kft. egy újonnan létesített üzemben végzi élelmiszer - vegyipari közúti tartálykocsik/konténerek, valamint IBC tartályok belső és külső tisztítását -fertőtlenítését – fűtését családias környezetben és hangulatban.

Az üzemben a legkorszerűbb automatizált berendezések kerültek telepítésre mely jelentősen megkönnyíti a munkavégzés folyamatát.

Főállásban bejelentett munkahely – választható három műszakos munkarend – éjszakai és hétvégi - valamint túlóra pótlék.

Gyors előre lépési lehetőség! Dinamikusan fejlődő bérek!

Feladatok

  • Tartályok mosása - mosó berendezés működtetése betanítás alapján.
  • Kamion tartozékok – tartályok külső mosása.

Elvárások

  • Jó fizikai állóképesség.
  • Hosszútávú motivált munkavégzés.
  • Csapatmunka.

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Megfelelő téli – nyári munkaruházat.
  • Étkezési – zuhanyzási lehetőség.
  • Hosszútávú – dinamikusan fejlődő munkahely.
  • Fejlődő bérek.
  • Utazás támogatás
  • Családias hangulat – teljeskörű támogatás a munkavégzés során

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!