Szakmunka

Hajlítógép kezelő kollégát keresünk dabasi munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dabas
2020. 07. 23. 10:17

Jelentkezz Hajlítógép kezelőnek, és légy Te is tagja csapatunknak!

Családias légkörben és modern munkakörnyezetben végezheted munkádat, mely során havi juttatásokban is részesülhetsz.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 2371 DABAS, Alsóbabád 0439/12.

  • Telefon: 06-20-260-7582

Feladatok:

  • Trumpf, Amada, és Salvagnini élhajlító gépek önálló kezelése,
  • Rendelkezésre álló rajzdokumentáció alapján a hajlító programok elkészítése, és dokumentálása,
  • Belső gyártást támogató rendszer felhasználó szintű kezelése, ebben az alkatrészek gyártásának folyamatos könyvelése.

Elvárások:

  • CNC hajlító gépeken szerzett tapasztalat,
  • Számítógépek felhasználó szintű ismerete, gyakorlati alkalmazása,
  • Mérőeszközök precíz használata,
  • Jó rajzolvasási képesség,
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Jó kommunikáció és csapatmunka a gyártásban résztvevő munkatársakkal.

Előnyök:

  • Trumpf, Amada, és Salvagnini élhajlító gépeken szerzett szakmai tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Szakmai fejlődések támogatása,
  • Hosszú távú biztos munkavégzés
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Folyamatos képzések.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése