A Sandlander Magyarország Zrt fiatalos csapatába pénzügyi ügyintéző munkakörbe munkatársat keres

Pénzügyi ügyintéző

A Sandlander Magyarország Zrt fiatalos csapatába pénzügyi ügyintéző munkakörbe talpraesett munkatársat keres

Feladatok

Fő feladatok:

  • házipénztár kezelés
  • számlakiállítási folyamatok kezelése
  • szükséges nyilvántartások naprakész vezetése
  • kinnlevőség kezelés
  • beérkezett szállító számlák iktatása, költséghelyezése, kapcsolattartás a könyveléssel,
    leltári folyamatok kontrollálása
  • egyéb pénzügyi adminisztrációk elvégzése
  • bérszámfejtéshez, ki- és beléptetéshez szükséges alap dokumentációk küldése bérszámfejtés részére

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismeret
  • gyors és precíz munkavégzés
  • rugalmas és probléma megoldó hozzáállás

Előnyök

  • könyvelői végzettség
  • idegen nyelv ismerete (angol/német)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!