Lejárt hirdetés

A Hyundai-Dabas Politreff Kft. adminisztrációs feladatok ellátásra munkatársat keres

Politreff Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Dabas és környéke

1970. 01. 01. 01:00

Egy kedves, vidám alaptermészetű, proaktív, ügyfelekkel is bánni tudó kollégát keresünk, aki képes rövid idő alatt elsajátítani a munkájához szükséges ismereteket. Csapatban együttműködő, ugyanakkor szeret és tud önállóan dolgozni. Olyan jelentkezőt várunk, aki hosszabb távon szeretne egy hajóban evezni velünk.

Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy pályázatának megküldésével Ön hozzájárul személyes adatai Adatkezelési Tájékoztató II/2. pontja szerinti kezeléséhez, mely hozzájárulást bármikor jogosult visszavonni.

Feladatok

  • adatrögzítés, szerviz munkalapok megnyitása (napi)
  • beérkezett alkatrészek készletre vétele (napi)
  • beérkező számlák rögzítése (heti)
  • egyéb adminisztratív feladatok az Infomátrix ügyveti rendszer használatával
  • ügyintézés hivatalban, postán

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek
  • MS office programok gyakorlott használata: Excel, Word, Outlook
  • B. kat. jogosítvány

Előnyök

  • pénzügyi számviteli ismeretek
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a Dabason található a Hyundai autószalon, vizsgaállomás és szerviz, immár 18 éve.
  • Egy műszakos munkarend, 8-17 óráig tartó munkaidő, hétfőtől-péntekig.
  • Bérezés megegyezés szerinti fix havibér, próbaidő leteltét követően béren kívüli juttatás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott