Raktározás, logisztika

Túlméret szállításában jártas gépkocsivezetőt keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dabas és környéke
Fizetés: Nettó 400000 - 500000 / hónap
2019. 08. 30. 09:27

Olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek minimum 2-3 éves szakmai tapasztalattal hosszú és széles rakományok szállításában.

Az érintett szerelvény a Mercedes Actros nyerges vontató, és egy 30 méteres forgózsámolyos pótkocsi.

Feladatok:

  • Túlméretes elemek, szerkezetek, gépek szállítása és azok megfelelő rögzítése.
  • A csapat erősítése és kölcsönös segítése.

Elvárások:

  •  önmagára, a munkájára és az autóra igényes.
  •  precíz munkavégzés.
  • csapatjátékos.

Amit kínálunk:

  • pontos kifizetés.
  • vezetési-és pihenőidők betartása.
  • magas jövedelem.
  • szabadságok pontos kiadása.
  • belföldi munkavégzés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése