Csoportvetető kertész álláslehetőség Inárcson kertész végzettséggel

Romanesco Kft.
Inárcs
2019. 02. 14.

Cégünk Pest megyében, Inárcson termel környezetkímélő módon 30 hektáron zöldségféléket (saláták, káposztafélék, görögdinnye) üzletláncok, nagykereskedők és zöldségfeldolgozók számára.

Olyan szakembert keresünk, aki szakmája iránt elkötelezett, szeret emberekkel foglalkozni és az eredményes, hatékony termeléshez a gépi munkákat is meg tudja szervezni.

Feladatok

  • szakma iránti elkötelezettség
  • állandó és időszaki dolgozók irányítása (3-10 fő)
  • terhelhetőség, szezonalitás elfogadása

Elvárások

  • érettségizett kertész vagy felsőfokú végzettségű kertész vagy agrármérnök
  • „B” kategóriás jogosítvány, de mezőgazdasági vontató jogosítvány előnyt jelent
  • egészségi alkalmasság szabadban végzett munkához

Előnyök

  • Növényvédős végzettség, emelőgép jogosítvány előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés, alapbér plusz prémium az elért terméshozamok arányában
  • rendszeres tanulási lehetőség tanulmányutakon, tanfolyamokon
  • autóval bejárási költségtérítés
  • laptop, mobiltelefon

Elérhetőség:

  • "Jelentlezem" gombra kattintva
  • Tel.:   06-70-322-4265

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános