Álláslehetőség termékfejlesztési specialista-lakkozás munkakörben Újhartyánban

Madarász Adrienne Egyéni vállalkozó

Termékfejlesztés

Munkavégzés helye: Újhartyán

2019. 04. 16. 13:16

Budapesttől 20 percnyi autóútra, Kakucs, Dabas, Albertirsa, Cegléd, Pilis vonzáskörzetében, Kecskeméttől 25 percre autóval.

Megbízónk nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereikkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeik jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

TERMÉKFEJLESZTÉSI SPECIALISTA-LAKKOZÁS

Feladatok

Az ön feladata:

  • A termékfejlesztés folyamatának szakmai irányítása a lakkmodul kialakításától a gyártásnak való átadásig
  • Lakkprogram optimalizálása a robotprogramozókkal együttműködésben
  • A felhasznált lakkrendszerek kialakítása és fejlesztése a lakkbeszállítókkal együttműködésben
  • A projekt költség és határidő kereteinek betartása
  • Rendszeres kommunikáció a project vezetés és a vevő felé

Elvárások

Az ön profilja:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, ideális esetben lakkozás vagy project management területen
  • Tárgyalási szintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • Eredményorientáció
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felelősségtudat és döntésképesség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott