Gyártás, termelés

Álláslehetőség termékfejlesztési specialista-lakkozás munkakörben Újhartyánban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Újhartyán
2019. 04. 16. 13:16

Budapesttől 20 percnyi autóútra, Kakucs, Dabas, Albertirsa, Cegléd, Pilis vonzáskörzetében, Kecskeméttől 25 percre autóval.

Megbízónk nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereikkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeik jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

TERMÉKFEJLESZTÉSI SPECIALISTA-LAKKOZÁS

Feladatok:

Az ön feladata:

  • A termékfejlesztés folyamatának szakmai irányítása a lakkmodul kialakításától a gyártásnak való átadásig
  • Lakkprogram optimalizálása a robotprogramozókkal együttműködésben
  • A felhasznált lakkrendszerek kialakítása és fejlesztése a lakkbeszállítókkal együttműködésben
  • A projekt költség és határidő kereteinek betartása
  • Rendszeres kommunikáció a project vezetés és a vevő felé

Elvárások:

Az ön profilja:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, ideális esetben lakkozás vagy project management területen
  • Tárgyalási szintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • Eredményorientáció
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felelősségtudat és döntésképesség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése