Lejárt hirdetés

25 év alatti kollégát keresünk dabasi könyvelő irodába

DABROSTFA Kereskedelmi Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Dabas

Bruttó 250000 - 250000 / hónap
1970. 01. 01. 01:00

Keresünk 1 fő alkalmazottat fő állásban, napi 8 órás munkavégzésre, Dabason működő, stabil hátterű, széles ügyfélkörrel rendelkező könyvelő irodába.

Feltételek:

  • 25 év alatti életkor
  • középfokú végzettség pénzügy/könyvelés/adminisztratív területen (egyetemi hallgatók, diplomával rendelkezők kérjük ne jelentkezzenek)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, tapasztalat nem feltétel!

Jelentkezni lehet e-mailben, a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy telefonon: 0630/38 345 84

Feladatok

  • Klasszikus könyvelési és adminisztratív feladatok

Elvárások

  • középfokú végzettség pénzügy/könyvelés/adminisztratív területen (egyetemi hallgatók, diplomával rendelkezők kérjük ne jelentkezzenek)

Előnyök

  • 1-2 év tapasztalat pénzügyi területen, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • stabil, bejelentett munkahely
  • havi bruttó 250.000 Ft fix fizetés
  • modern irodai környezet, barátságos légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!