Őrzés-védelem

Személy és vagyonőri álláslehetőség cégünk jászberényi telephelyén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Jászberény
2019. 01. 24. 10:38

Cégünk jászberényi telephelyén őrzés- védelmi feladatainak ellátására személy- és vagyonőröket keres.

A munkával kapcsolatosan az alábbi telefonszámon várjuk érdeklődését munkanapokon 8.00-16.00 között:
06-30-622 3125

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • objektum, telephelyek felügyelete
  • ki- beléptetések
  • járőrtevékenység
  • biztonságtechnikai rendszerek felügyelete és ellenőrzése
  • teherporta
  • kulcsok kezelés

Elvárások:

  • érvényes vagyonőri igazolvány
  • büntetlen előélet
  • precíz, pontos munkavégzés
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • munkahelynek megfelelő formaruha biztosítása
  • stabil, megbízható, kulturált munkakörnyezet minden telephelyen és irodában egyaránt
  • támogató háttér
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése