Betanított, fizikai munka

Betanított munkás / operátor munkakörben álláslehetőség Újhartyánban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Újhartyán
Fizetés: Bruttó 0 - 285 / Hónap
2018. 05. 14. 12:57

Nissho HUngary Kft újhartyáni gyártóüzemébe

BETANÍTOTT MUNKÁS / OPERÁTOR
munkatársakat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyagipari termékek gyártása és összeszerelése a megrendelői igények és termelési előírások alapján

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása, esetleg tiszta térben
  • Megbízhatóság, precizitás, pontos munkavégzés, tanulékonyság, felelősségtudat

Amit kínálunk:

  • Akár havi bruttó 285.000 Ft. jövedelem, műszak és túlórapótlék nélkül
  • 13. havi fizetés
  • Ingyenes buszjárat
  • Munkaruha biztosítása már a belépés napjától
  • Multinacionális környezet
  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség

Ingyenes buszjárat: Újlengyel, Hernád, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Dabas útirányból

Egyéb információ:

  • Munkakezdés: azonnal

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát küldje az SHU_Admin@nitto.com e-mail címre, vagy lezárt borítékban juttassa el cégünkhöz (Újhartyán, Japán fasor 5) „HR/Adminisztráció” felirattal.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése